Iз мiст Сонячне I Мiсячне одночасно назустріч один одному вирушили пішохід і велосипедист, які

зустрілися через 2 години після початку руху. Через 4 години після зустрічі пішохід прибув у Місячне. Скільки часу витратив велосипедист на шлях із Місячного до Сонячного? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бедретдинов Саша.

Ответ:

3 години

Пошаговое объяснение:

пішохід витратив 2+4=6 годин

часу від одного міста до іншого

2 години витратив пішохід, а велосипедист 6-2 =4(зустрілися)

4/2=2

велосепедист був у 2 рази швидчше ніж пішохід

6/2=3 години витратив велосипедист