Два числа відносяться як 3 : 8 знайдіть менше із цих чисел якщо їх сума =33​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадритдинов Рустам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3+8=11 частей

33:11=3 в 1 части

3*3=9 наименьшее число

3*8=24

9+24=33