Знаїдіть невідомий член пропорції5:x=40:25​


Ответы на вопрос

Отвечает Мариничева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5:x=40:25

5÷x=8÷5

5*5=8*x

25=8x

x=25/8

x = 3.125