для приготування 13-вiдсоткового розчину солi взяли 39 г солi. у скiлькох грамах води потрiбно

розчинити цю соль. пожалуйста !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Катя.

Ответ:

1) 39 : 0,13 = 300 (г) - маса розчину;

2) 300 - 39 = 261 (г) - солі.

Відповідь. 261 г.

Пошаговое объяснение: