Для сплаву беруть одну частину свинцю і три частини олова. Скільки грамів свинцю й олова

міститься в 600 г сплаву?​

Ответы на вопрос

Отвечает Синицина Екатерина.

Відповідь: 150 г свинцю і 450 г олова.


Отвечает Валиахметов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина дорівнює -х  тоді співвідношення частин х і 3х.  Складаємо рівняння:

х+Зх=600

4х= 600

х=150  г маса свинцю

3х=3*150 = 450 г маса олова