Оксана замовила на вечірку 4 піци.Кожну з них поділили на 3 шматки.Кожен з присутніх з'їв по два

шматки.До кінця вечірки піци не залишилося.Скільки було людей на вечірці?

Ответы на вопрос

Отвечает Балыкина Марина.

Ответ:

Людей було 6.

Пошаговое объяснение:

4 пiци.Кожну подiлили на 3 шматки,це 4*3=12.Вийшло 12 шматкiв.Кожен з"iв по 2,це 12:2=6.Було на вечiрцi 6 людей.

Отвечает Желудков Влад.

Ответ:

6 людей було на вечірці

Пошаговое объяснение:

1) 4 · 3 = 12 - кусочков получилось

2) 12 ÷ 2 = 6 - человек было на вечеринке, так как пицца закончилась)