192 Компанія друзів замовила 3 піци. Кожну піцу розділили на 8 рівних шматків. Відомо, що під час

перегляду фільму друзі з'їли 2 піци та ще 3 шматки. Запишіть мішаним дробом та неправильним дробом, скільки піци з'їли друзі. Поміркуйте, скільки у них залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшина Ангелина.

Ответ: 1) 8* 2 + 3 =19 вои з'їли

2) 8*3= 24 всього шматків

33) 24-19=5 в них залишилось

Пошаговое объяснение:

Отвечает Аришина Аня.

Ответ:

єто верго

Пошаговое объяснение:

398:293=9377