Сплав нікелю і міді містить 69 кг нікелю і 46 кг&n

bsp;міді.  У якому відношенні взяті нікель та мідь?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

69+46=115 кг общий сплав

69/115×100=60% никеля

46/115×100=40% меди