Найди площу квадрата,периметр какого становит периметру прямокутника с сторонами 32 см и 6дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Мера Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 дм= 60 см

Периметр прямокутника дорівнює

Р=2(a+b)= 2*(32+60)= 184 cм

як що периметр квадрата дорівнює периметру прямокутника, то знайдемо сторону квадрата

а= Р/4= 184 :4= 46см

Звідси знайдемо площу квадрата

S=a^2=46^2=2116 см2