на складі було 140 т вугілля. За перший день продали 30% за другий 50 % того що залишилося. скільки

тонн вугілля залишилось на складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

140*30%:100%= 42 т продали вперший день

140-42= 98 т залишилось

98*50%:100%= 49 т  продали в другий день

140-42-49=49 т залишилось на складі