4) На ділянці залізниці довжиною 43,2 км потрібно побудувати роз’їзд так, щоб він поділив усю

довжину ділянки у відношенні 0,6 : 0,75. Визначте місце будівництва роз’їзду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Унжакова Маша.

Ответ:

19,2 км и 24 км

Пошаговое объяснение:

(0,6х) - 1 часть

(0,75х) - 2 часть

0,6х + 0,75х = 43,2

1,35х = 43,2

х = 43,2 : 1,35

х = 32

1 часть (0,6х) = 0,6 * 32 = 19,2 км

2 часть (0,75х) = 0,75 * 32 = 24 км

19,2км + 24 км = 43,2 км