2. Костюм коштував 200 грн., але ціна булазнижена на 20%. Яка нова ціна костюма​


Ответы на вопрос

Отвечает Попенова Диана.

Ответ:

160грн

Пошаговое объяснение:

200-20%=200-40=160грн