Ціна книги була спочатку знижена на 15%, а потім ще знижена на 4 грн. Після двох знижок книга

коштує 30 грн. Скільки коштувала книга спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бронников Андрей.
(30+4)/(100-15)/100=34/85/100=40