СРОЧНО!!! Довжина повітряної лінії 4320 км. Шосту частину шляху літак летів із швидкістю 240 км год

четверту частину решти шляху зі швидкістю 225 км год. З якою швидкістю він повинен летіти на решті шляху, щоб закінчити політ за 25 год, якщо на Зупинки він затратить 8 год. Розв'язок і короткий запис, якщо можна

Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.

Ответ: 270 км/год

Пошаговое объяснение:

4320 *1/6=720 км це складає 1/6 частину шляху

4320- 720= 3600 км це решта шляху

3600*1/4 =900 км це складає 1/4 від решти шляху

720:240= 3 год  пролетів першу частину шляху

900:225 = 4 год пролетів другу частину шляху

3+4+8= 15 год затратив на переліт з зупинками

25-15= 10 год залишилось на переліт

3600-900= 2700 км залишилось пролетіти

2700:10= 270 км/год з такою швидкістю він повинен летіти решту шляху, щоб закінчити політ за 25 год