За 5 годин у млині змололи 45 т борошна. Скільки тонн борошна можна змолоти за 7 годин, якщо молоти

з тією самою швидкістю? Пожалуйста,мне очень рада❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипник Алексей.

Ответ:

45:5*7=63

Пошаговое объяснение:

Отвечает Якупов Денис.
45/5=9 тон за годину
7*9=63 тони