Знайдіть невідомий член пропорції х:2,6=0,9:0,003пж срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Даша.

Пошаговое объяснение:

x÷2,6=0,9÷0,003

0,003x=0,9×2,6

0,003x=2,34

x=2,34÷0,003

x=780

ПРОВЕРКА:

780÷2,6=0,9÷0,003

300=300