В 2018 році фермер зібрав 360т пшениці, а наступного року - 414т. На скільки відсотківзбільшився

урожай пшениці у фермера?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина София.

на 15%

Пошаговое объяснение:

2018 год = 360т=100%

2019 год=414т=х%

х=414÷360×100%=115%=115-100=15(на 15% увеличился урожай)