Обчисліть об’єм і площу поверхні куба зі стороною 15дм. Дуже термiново! Дякую!


Ответы на вопрос

Отвечает Семенович Евгений.

15*15*15=3375 дм³ - об"єм куба

15*15=225 дм² - площа однієї грані

куб має 6 граней, отже площа поверхні

225*6=1350 дм²