На клумбі посадили квіти:8 рядів айстр,по 19 квіток у кожному,і 11 таких самих рядів чорнобривців .

Скільки квіток посадили на клумбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кавылина Алина.

Ответ:

1)8*19=152(кв.) - посадили айстр

2)11*19=209(кв.) - посадили чорнобривців

3)152+209=361(кв.)

Відповідь: 361 квіток посадили на клумбі.

Пошаговое объяснение: