Швидкість Миколки 4,7 км/год, а Сашка 5,2 км/год. Визнач: через скільки годин вони зустрінуться,

якщо рухатимуться одно-часно назустріч один одному від двох будинків, відстань між якими4,95 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Евгений.

Ответ:

0,5год, або 30хв

Пошаговое объяснение:

1)4,7+5,2=9,9(км/год)-рухаються разом за 1 год

2)4,95 : 9,9=0,5(год)

Відповідь. Вони зустрінуться черег 0,5 год