То 24. За 3 мбілої тканини для вишивання заплатили681 грн. Скільки коштуватимуть 2 м чорної

тканини длявишивання, якщо 1 м чорної тканини на 53 грн дорож-Чий, ніж 1 м білої?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Ответ:

681/3=227(грн) за 1 м білої тканини

227+ 53 280(грн) за 1 м чорної тканини

280*2=560(грн ) за 2 м чорної тканини