Об'єм циліндра дорівнює 27π. Знайти діаметр основи циліндра, якщо висота дорівнює 3 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V= 27π

h= 3 см

d-?

Об'єм циліндра дорівнює:

V=S*h=πr^2*h

звідси знайдемо радіус

27π =πr^2*3

27=r^2*3

r^2=27/3

r^2=9

r=3 см

діаметр основи циліндра дорівнює:

d = 2r=2*3 = 6 см