одна сторона трикутника на 2 см менша від другої і на 4 см менша від третьої знайди довжину

найменшої сторони трикутника якщо його периметр дорівнює 30 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Рассудова Вика.

Ответ:

.......

8

Пошаговое объяснение:

.......

Отвечает Шокбар Алмат.

Х это длина меньшой стороны

Х+х+2+х+4=30

3х+6=30

3х=30-6=24

Х=8