Знайдіть площу прямокутника, одна сторона якого дорівнює 72 см, а друга — в 4 рази коротша від неї.

Запишіть вираз і обчисліть

Ответы на вопрос

Отвечает Солодков Максим.

S = a · b - формула

а = 72 см - длина

b = 72 : 4 = 18 см - ширина

Выражение: 72 · (72 : 4) = 72 · 18 = 1296 см² - площадь прямоугольника.

Ответ: 1296 см².

Отвечает Юлдошов Адам.

Ответ:P=180см

Пошаговое объяснение:

P=72+72+(72:4)+(72:4)=180см

Або P=72+72+(72:4)+(72:4)=72+72+18+18=90+90=180см