Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 14 м (число п округліть до десятих). Відповідь

округліть до десятих. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Lis Denis.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Радіус круга дорівнює:

r=d/2=14/2=7 м  

Площа круга дорівнює:

S=πr² = 3,1*7²≈ 151,9 м²