6 га егін алқабынан 84 ц күріш жиналды. Егер егін алқабының түсімділігі барлық жерде бірдей болса,

34 га алқаптан қанша күріш жиналды 84 ∙ 6 = 504 (ц) 504 ∙ 6 = 3024 (ц) 84 : 6 = 14 (ц) 34 ∙ 14 = 476 (ц) 84 – 34 = 50 (ц) 50 ∙ 6 = 300 (ц)

Ответы на вопрос

Отвечает Абдиразак Назерке.

Ответ:

1.84:6=14(ц)

2.34×14=476(ц)

Пошаговое объяснение:

Вот это правильно серёзна

Отвечает Коптина Софья.

300(ц) провилнопровилно