Асхана мәзірінде 4 бірініті, 7 екінші және 5 үшінші тағам дар тізімі бар. Осылардың барлығын

қолданып, неше түстік астар құрастыруға болатынын анықтаңыз

Ответы на вопрос

Отвечает Kaskevich Aleksandra.

Ответ:

4*5*7=140

Пошаговое объяснение:

бириншиси 4 турли болса, 1турлисинин ози 7*5=35 турин тардай алса, 4 тури болгандыктан оны 7*5*4=140 болады