Меншікті жылдамдығы 25 км/сағ катер ағысқа қарсы 4 сағатта 92 км жүзді.Ағыс жылдамдығын табыңыз.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

2km/sag

Пошаговое объяснение:

25*4=100

100-92=8

8/4=2