Обов'язкові завдання: 1. Знайдіть радіус кола, діаметр якого дорівнює 11,8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Калинчук Мария.

Ответ: 5.9

Radius = D/2 = 11.8 / 2 = 5.9