Площа прямокутника ділянки 500м довжина 50м знайти ширину


Ответы на вопрос

Отвечает Гук Ліза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа ділянки: S=a*b звідси знайдемо ширину

b=S/a= 500 /50= 10 м