Сума двох чисел дорівнює 548. знайти ці числа, якщо друге число більше від першого на 6. знайти

добуток і дві частки цих чисел. Порівняйте ці дві частки. (271•276=74796; 0,981 < 1,018. СПАСИТЕ ПЖ решите ето​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число - х, тоді друге -х+6

х+х+6= 548

2х= 542

х= 271 перше число

х+6= 271+6=277 друге число

Добуток  дорівнює: 271* 277= 75067

Дві частки цих чисел  271:2= 135,5    277:2= 138,5

Порівняємо ці дві частки  135,5 ˂ 138,5