Довжина шкільної ділянки 40 м, а ширина - на 18 м менше. 1/5 площі займає ігровий майданчик, а

решту - сад. Яка площа шкільного саду? помогите плиз!

Ответы на вопрос

Отвечает Рудь Илья.

Ответ:

1) 40-18=22(м)-ширина шкільної ділянки;

2) 40×22=880(м²)-S шкільної ділянки;

3) 880÷5=176(м)-S ігрового майданчика;

4) 880-176=704(м)-S шкільного саду.