6. Тапсырманы орындап, оны шығар. Кабырғалары 4 см және 3 см болатын тіктөртбұрыш сыз.

Оныңпериметрі мен ауданын тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вальтєр Иоанн.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=(4+3) ×2=14см

S=4×3=12см²