Знайдіть довжину кола якщо діаметр 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює : С=пd= 3,14*5= 15,7 см

Отвечает Харисов Георгий.

Ответ:

D=5см

R=D:2=2.5см

C=R2²=2×2×2×2.5=20см