587. Екі трактор жерді 6сағ жыртады . Сол жерді бірінші трактор жалғыз жыртқанда 15 сағ жүмсайды .

Пж пж пж степ беріңдерш ала разы болсын лайк басып тіркелем ​

Ответы на вопрос

Отвечает Асадулин Расул.

Ответ:

6/1-15/1=30/5-30/2=30/3=10/

1:10/1=10 сағат

Пошаговое объяснение:30 толықтауышы, 30 бен 3 қысқарттық сол кезде 10/1 шықты