Егер екі оператор қолжазбаны компьютерде қатар терсе, 10 сағ тереді. Қолжазбаны екі оператор қатар

6сағ терді де, қалғанын бірінші оператор 12 сағ терді. Егер қолжазбаны бірінші оператор ғана терсе, неше сағат тереді? Екіші оператор терсе ше?

Ответы на вопрос

Отвечает Хорлуу Даяна.

Ответ: 10 сағат-6 сағат=4 cағ

4/10*х=12

4х=120

х=30сағат -бірінші оператор

1/30+1/х=1/10

1/х=1*3/10-1*1/30 (ортақ бөлімге келтіргенде)

1/х=2/30

2х=30

х=15 сағат -екінші оператор


Пошаговое объяснение: