Діаметр круглого диска дорівнює 12 см. Знайдіть довжину кола, що обмежує цей диск, і площу цього

диску.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вычужанина Диана.

1. Використати довж. / діам. = π, де π = 3.14159.

д/ 12см = π

д = 12см * π

д = 37,6.9908 см

2. Знайти площу використовуючи: S круга = π*радіус²

Радіус = половина діаметра, значить радіус = 12/2 = 6см

π*6² = π*36 = 113,09734 см²

Відповідь: Довжина = 37,69908см, Площа = 113,09734 см²