2-1 7/12:(3/8-1/6)×3 1/4 Помогите решить с действией/ көмектесіңдерші өтініш амалдарымен1)2)3)4)

очень важно/өте маңызды керек боп тұр​

Ответы на вопрос

Отвечает Белобородов Слава.

Ответ:

1)2-1 7/12=1 12/12-1 7/12=5/12

2)3/8-1/6= 9-4/24=5/12

3)5/12:5/24=5/12*24/5=2

4)2/1*3 1/4=2/1*13/4=13/2=6 1/2