На скільки метрів треба зменшити радіус кола, щоб довжина кола зменшилася на 9,42 м (число пі

вважати рівним 3,14) . Варіанти відповідей: на 3,14; на 1,5; на 9,42; на 3. Потрібно рішити задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Костя.

Ответ: на 1,5м нужно уменьшить радиус окружности, чтобы ее длина уменьшилась на 9,42м

Пошаговое объяснение:

Длина окружности равна: L=2πR

Составим уравнение:

L-9,42=2π(R-х)

L-9,42=2πR-2πх

2πR=L

2πх=9,42

х=9,42/2*3,14=1,5м