Задача Знайти довжину кола і площу якщо радіус -3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бадина Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 3 см

π = 3,14 см

С - ? см

S - ? см²

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 3 = 18,84 см

S = πR²

S = 3,14 * 3² = 3,14 * 9 = 28,26 см²