Бірінші комбайн егістікті 24 сағатта, екінші комбайн 36 сағатта жинап алады.Екі комбайн бірігіп

осы егінді қаншауақытта жинайды? Көмек керкк​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Дима.

Ответ:

36÷2=18

24÷2=12

18+12=30

қате болуы мүмкін