Маса десятьох однакових дельфінів-азовок становить 600 кг. Дельфін-афаліна важить у 5 разів

більше, ніж азовка.Яка маса трьох однакових дельфінів-афалін?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Кирилл.

Ответ:

1)600/10=60(важить один дельфін-азовок)

2)60*5=300(важить один дельфін-афалін)

3)300*3=900(важать три дельфіна-афаліна)

Відповідь:900кг