Саябақта 96 ағаш бар. Оның 38-і қарағаш, 33-і үйеңкі, ал қалғандары – телек. Саябақта неше терек

бар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Силина Вероника.

Ответ:

Ағаш-96

Қарағаш-38

Үйеңкі-33

Терек-?

Ш:38+33=71

96-71=25

Ж:25 терек бар

Отвечает Азалия Галиева.

Ответ:

Барлығы:96 ағаш

Қарағай-38

Үйеңкі:33

Терек-?

Шешуі:

96-(38+33)=25

Жауабы:саябақта 25 терек бар.