Згадай правило та знайди невідомі доданки.запиши відповідні рівності. 2+..=5 1+..=3


Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Правило: щоб знайти невідомий доданок, треба від суми відняти відомий доданок

5-2=3

3-1=2

Отвечает Писоцкая Александра.
Відповідь:
2+3=5
1+2=3