мотоциклші алғашқы сағатта жолдың 9/20 бөлігін жүрді, екінші сағатта 2/5 бөлігін жүрді, ал үшінщі

сағатта қалған 37 1/2 км жолды жүрді. Осы үш сағатта мотоциклші қандай қашықтықты жүріп өтті?

Ответы на вопрос

Отвечает Стахура Матвей.

Ответ:

250

9/20 + 2/5 =9/20 +8/20 =17/20 KM

ПРОЕХАЛ ЗА 2 ЧАСА

1-17/20 =3/20 ЧАСТЬ ПУТИ ЗА ТРЕТИЙ

ЧАС

75/2 KM :3/20=75/2 *20/3 =250 KM

ПРОЕХАЛ ЗА ТРИ ЧАСА