Велосипедші 51 км қашықтықты 4 сағатта жүрді, мотоциклші 186 км 5 сағатта жүрді, қайсысы 1 сағатта

қанша жылдам жүрді

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Ксюша.
51:4=12,75 (км/ч) скорость велосипедиста
186:5=37,2 (км/ч) скорость мотоциклиста
37,2-12,75=24,45 (км/ч)
Ответ: у мотоциклиста скорость больше на 24.45 км/ч