Автомобиль бірінші сағатта барлық жолдың 5тен 2сін , ал екінші сағатта одан барлық жолдың 20дан 3ін

кем жүрді.Жүруге тиісті жолдың қандай бөлігі қалды?

Ответы на вопрос

Отвечает Томашова Алёна.

1 сағ - 2/5 х
2 сағ - х - 3/20
барлығы - х
қалғаны - ?
шешуі: 2/5х + х - 3/20=х
2/5х=3/20
х=3/8