Пионерлер екі күндік саяхатқа шықты. Бірінші күні олар барлық жолдың 2/5, бөлігін жүрді, ал екінші

күні қалған 12 км жолды жүрді. Барлық жолдың ұзындығын тап?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Дмитрий.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

1-2/5=3/5=12

12:3/5=12×5/3=20