Туристер белгіленге пунктке 2 күнде барды. 1-ші күні 2-ші күнге қарағанда барлық жолдың 7/3-ін

артық жүрді. Туристер жолдың қандай бөлігін 1-ші күні жүрді, қандай бөлігін 2-ші күні жүрді?

Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.
Х +  у=2,х=7/3*у,7/3*у  + у=2,10у=6 у=3/5 х=7/5Жауабы: х= 1,4 у= 0,6