На столі лежать зошити у клітинку та лінійку, які зовні не відрізняються один від одного, у

відношенні 2:8 відповідно. Знайдіть ймовірність того, що перший навмання вибраний зошит буде у клітинку. (пояснення)​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Никита.

Ответ:

0,2

Пошаговое объяснение:

Пусть х коэффициент пропорциональности, тогда

в клетку 2х тертрадей

в линейку 8х тетрадей

всего 2х+8х=10х

берем в клетку 2х тетрадей, значит вероятность равна

2х/10х=2/10=0,2